20 november 2021

0 REACTIE(S)

Geslaagd voor Examinator Nationale Zwemdiploma’s

Bij Zwemschool Leiden geven we zwemles volgens de diplomalijn van het NRZ, die als enige de officiële nationale zwemdiploma’s uitgeeft. Hiermee stellen we hoge eisen aan alle kinderen, maar ook aan onze vrijwilligers.

Een kleine groep van deze vrijwilligers moesten vandaag een examen doen voor de verlenging van hun licentie als Examinator Nationale Zwemdiploma’s. Zo’n examinator zorgt dat het diplomazwemmen voldoet aan de eisen die NRZ er aan stelt.

Met trots kunnen wij vertellen dat Daniël, Helga, Marieke, Monica, René, Rianne en Sam dit zware examen hebben gehaald.

Gefeliciteerd!


Deze berichten zijn ook interessant

Laat een reactie achter

Jouw e-mailadres wordt niet openbaar geplaatst. Verplichte velden zijn gemarkeerd.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}